O nás

Vitajte na stránke firmy
VERITY Computer, s. r. o.

“Verne, kvalitne a spolahlivo”

Sme skúsená dynamická firma zaoberajúca sa prevažne výpočtovou technikou pôsobiaca na trhu od roku 2005. Máme v lastníctve predajnú časť aj servisnú časť v rámci jednej budovy na Považskej 18 v Nových Zámkoch.

Naša firma má vybudované široké portfólio činností. Prioritou je predaj - servis výpočtovej techniky a správa - realizácia dátových sietí. Sme držiteľmi certifikátu autorizovaného predaja a servisu značky Prestigio. Pôsobíme aj v oblasti zabezpečovacej techniky (sme certifikovaným partnerom firmy Jablotron Slovakia s.r.o.), ip kamerových systémov na ktorú sa takisto sťahuje certifikát a zároveň povolenie na sprevádzkovanie danej techniky. Samozrejme sa snažíme vyhovieť aj menším firmám a preto im zabezpečujeme pokladničnú techniku (kasy a príslušenstvo), ktorá je taktiež podchytená certifikátom o predaji, uvedenia do prevádzky a výnimkou nie je ani zabezpečenie servisu pokladníc. Sme jednou z mála firiem, ktorá je registrovanou servisnou organizáciou podľa zákona č. 289/2008 Z. z. používaní registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov.

Naša firma je certifikovaným partnerom firmy STORMWARE s.r.o. a sme predajcom ekonomického a informačného systému POHODA.

V portfóliu našich zákazníkov sa nachádza široká škála okolitých firiem, ktoré opakovane s vysokou mierou spokojnosti využívajú naše služby, pretože pochopili, že spoľahlivosť je našou devízou a vernosť našou výsadou. Našim klientom poskytujeme služby v duchu firemného ducha - "Verne, kvalitne a spolahlivo". ku každému klientovi pristupujeme osobitne a snažíme sa v čo najkratšom čase uspokojiť všetky jeho potreby so zabezpečením maximálneho komfortu, bez toho aby musel opustiť priestory vlastnej kancelárie, alebo domova. Nesústredíme sa len na odstránenie nedostatkov, ale našou snahou je poradiť a ponúknuť klientovi i ďalšie možnosti, prípadne odporúčania, ktorými mu my ako firma pomôžeme uľahčiť prácu, či už s výpočtovou alebo inou technikou.